Nasza oferta

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do instytucji, a wykonywane przez nas kompozycje kwiatowe dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Do Państwa dyspozycji mamy także najnowsze katalogi z setkami zdjęć florystycznych, z których można wybrać odpowiedni dla siebie produkt, a my urzeczywistnimy jego istnienie.

Nasze kompozycje kwiatowe możemy również dostarczyć pod adres wskazany przez klienta.


Bukiety

Kwiaty są doskonałym prezentem, ale nie zawsze mamy możliwość by osobiście je wręczyć. Dlatego oferujemy Państwu usługę kwiaty na telefon. Możecie Państwo zamówić telefonicznie kompozycje kwiatowe, a my dostarczymy go pod wskazany adres.

więcej »

Kosze i ikebany

więcej »

Ślub

Ślub to wymarzony dzień w życiu dwojga kochających się ludzi. W tym niezapomnianym dniu każdy szczegół musi być dopracowany do samego końca. Warto pamiętać, iż kwiaty wprowadzają miły, uroczysty i romantyczny nastrój a ponadto pozostają w naszej pamięci i na zdjęciach. Możemy stworzyć dla Państwa oryginalny bukiet ślubny idealnie pasujący i dobrany do pary. Z kwiatów możemy wykonać również wianki i biżuterię dla panny młodej. Oferujemy fachową pomoc przy wyborze bukietu ślubnego, dekoracji samochodu, kościoła czy sali weselnej.

więcej »

Święta

Święta to szczególny czas, a dekoracje świąteczne naszego mieszkania, restauracji, biura lub hotelu są równie ważne jak meble. Świadczą o guście i charakterze mieszkańców lub pracowników, mogą zapraszać do środka, działać kojąco i uspokajająco, mogą również pomagać w rozmowie podczas służbowego lunchu.

Chcąc zwiększyć magię świąt i sprawić by ten szczególny czas pozostał niezapomniany, oferujemy kwiatowe dekoracje świąteczne: ozdoby stołu, stroiki, girlandy. Zadbamy o to, by stworzone na Państwa potrzeby kompozycje kwiatowe były trwałe i tworzyły dobry nastrój.

więcej »

Dla Firm

Oferujemy Państwu fachową pomoc w doborze odpowiednich gatunków roślin i kwiatów do pomieszczeń biurowych, restauracji, hoteli a także prywatnych mieszkań i domów. Możemy też zaopiekować się Państwa kwiatami w biurze lub domu.

więcej »

Pożegnanie

Kwiaty od zawsze towarzyszyły człowiekowi w najważniejszych momentach jego życia. Znakomicie potrafią oddać cześć osobie, którą poważamy. Mowa kwiatów to także wyrazy szacunku, pamięci i uznania. Oferujemy Państwu pomoc w doborze odpowiedniej kompozycji kwiatowej również w chwilach dla nas niezwykle poważnych i mniej przyjemnych. Wykonujemy różnego rodzaju wiązanki i wieńce pogrzebowe w sposób symbolizujący nasze uznanie.

więcej »

Glorioza Kwiaciarnia
ul. Żurawia 26, 00-515 Warszawa

tel. 22 629 63 86 lub tel. 504 188 990
e-mail: glorioza@glorioza.pl
Facebook: Gloriozawarszawa

Godziny otwarcia:

   Pon - Pt: 7.15 - 19.00
   Sob: 8.00 - 18.00
   Niedz: 9.00 - 15.00

© 2009 - Glorioza | Projekt i wykonanie: Marta Borkowska - Sepis Project